Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHARITATIVNÍ SPORTOVNÍ HOBBY ZÁVODY

Výsledkové listiny‚ článek o akci

Vítejte na stránce charitativni-hobby-zavody.wbs.cz v sekci

Výsledkové listiny‚ článek o akci

Sobota 20.7.2019 patřila v jezdeckém areálu Třeština Háj nejen dětem, pejskařům a divákům, ale hlavně jezdcům. Proběhl zde již devátý ročník charitativního sportovního hobby závodu, jenž pro soutěžící připravila Autoškola Mikulka v čele s ředitelkou Lindou Doleželovou. Pohár do hlavní soutěže "Jezdecký poker" věnoval hejtman Olomouckého kraje, který akci udělil také záštitu.

Diváci měli možnost sledovat širokou škálu jezdeckých disciplín, soutěže se psy, orientační závod dvojic na koních a parkur dětí, který čítal téměř 50 startujících.

Velmi nabitou sportovní sobotu jsme zahájili soutěží pro děti a pro malé poníky a to kombinovaným parkurem 30cm, ve kterém se mimo klasický parkur jede i slalom a loví se plyšová rybka z vodního příkopu a účastníci pak s rybkou musí doběhnout přes poslední překážku do cíle :) Této soutěže se zúčastnilo téměř 50 dětí.

Foto od Kristina Preisová

Vítěznou dvojicí v této soutěži v kategorii AA (vodiči poníků do 15let) se stala Brulíková Amálie se Sally za JK Nawaro Zvole, na druhém místě se umístila Pluskalová Hana a Fabius za JK Baba, třetí místo obsadila Mandová Agáta a Fabius také za JK Baba, čtvrté místo patřilo Macháčkové Barboře se Snuppy Permoník za JK Nawaro Zvole a páté místo v této kategorii vybojovala Vokounová Viktorie a Pancho za JK Horses Háj. 

Vítěznou dvojicí v kategorii A (vodiči poníků nad 15let) se stal Machata Tomáš a Bublina za Klub přátel koní Sádek Dvůr, na druhém místě se umístila Končická Adéla a Pancho za JO Šumperk, třetí místo obsadila Lidáková Veronika a Bublina za Klub přátel koní Sádek Dvůr, čtvrté místo patřilo Machatové Martině taktéž s Bublinou za  Klub přátel koní Sádek Dvůr a páté místo v této kategorii vybojovala Lidáková Veronika a Golden Spots za Klub přátel koní Sádek Dvůr.

Vítěznou dvojicí v kategorii B (děti do 10let) se stala Vokounová Viktorie s Lunetou za JK Horses Háj, na druhém místě se umístila Lupiliaková Tereza a Čiva za JO Hájovna Bělkovice, třetí místo obsadila Vokounová Viktorie a Pancho za JK Horses Háj, čtvrté místo patřilo Grafové Elišce s Pipinou za Equirex a páté místo v této kategorii vybojovala Šrotková Gabriela a Dever Lopez za Stáj Pitrov.

Vítěznou dvojicí v kategorii C (děti 11-15let) se stala Končická Adéla s Karis za JO Šumperk, na druhém místě se umístila Macháčková Barbora a Jon za JK Bludoveček, třetí místo obsadila Kolářová Julie a Black Angel také za JK Nawaro Zvole, čtvrté místo patřilo Bukovské Nikole s Black Angel za JK Nawaro Zvole a páté místo v této kategorii vybojovala Holíková Kateřina a Arnika V.

 

Druhou skokovou soutěží byl Parkur 50cm ve které zvítězila Vokounová Viktorie s koněm Luneta 10 za Jezdecký oddíl Šumperk, na druhém místě se umístila Vachutková Lenka a Vendelin za JK Horses Háj, třetí místo obsadila Lupuliaková Tereza a Čiva za JO Hájovna Bělkovice, čtvrté místo patřilo Saňákové Pavlíně se Žarkem za JO Šumperk a páté místo v této soutěži vybojovala Horníčková Klára s Ženevou.

Foto od Kristina Preisová

 

Další v pořadí skokových soutěží byl Parkur 70cm ve které zvítězila Vokounová Viktorie s koněm Luneta za JK Horses Háj, na druhém místě se umístila Krejčí Eliška a Edward, třetí místo obsadila Saňáková Pavlína a Tozan za JO Šumperk, čtvrté místo patřilo Navrátilové Nikole s Vharaonem za JK Horses Háj a páté místo v této soutěži vybojovala Vašíčková Jana a Žilieta za JO Šumperk.

Foto od Kristina Preisová

 

Jako další se jel Štafetový parkur Vítěznou dvojicí jezdců se stala Lucie Bartl Langerová a Tomáš Bartl s Mirabel za JK Horses Háj, na druhém místě se umístila dvojice jezdců Všetičková Monika a Bartl Tomáš s koněm Merlin za JK Horses Háj, třetí místo obsadila Gloserová Klára a Marková Kristýna s Glen za JK Lanškroun, čtvrté místo patřilo Ryčovské Barboře a Ryčovskému Ivanu s Novelou za JK Horses Háj a páté místo v této kategorii vybojovala Končická Adéla a Geislová Josefa s Žilietou za JO Šumperk.

Foto od Kristina Preisová

 

Následoval parkur stupně "ZZ". Vítěznou dvojicí se stala Sojáková Michaela s Mon Chery za JK Horses Háj, na druhém místě se umístila Žváčková Martina a Vharaon za JK Horses Háj, třetí místo obsadila Vrbová Petra a Gordon za JK Horses Háj, čtvrté místo patřilo Skácelové Kláře s Třezalkou Permoník za JO Hájovna Bělkovice a páté místo v této soutěži vybojoval Ryčovský Ivan a Novela 1 za JK Horses Háj.

Foto od Kristina Preisová

 

Dále jsme pokračovali soutěží SO do 100cm s žolíkem 110cm. Vítěznou dvojicí v této soutěži se stala Žváčková Martina s koněm Vharaon za JK Horses Háj, na druhém místě se umístila Sojáková Michaela s Mon Chery H za JK Horses Háj, jako třetí Kotrášová Beata s Calvinem také za JK Horses Háj, na čtvrtém místě Gloserová Klára s koněm Viking za JK Lanškroun a na pátém místě Dokoupilová Tereza s Geronimo 4 za JK Horses Háj.

Foto od Kristina Preisová

 

V hlavní soutěži sobotních závodů a zároveň finální soutěže "Jezdecký poker" se zúčastnilo 15 dvojic a po napínavých zvyšovacích kolech, kdy někteří jezdci taktizovali zvítězila Ryčovská Barbora s Novelou 1 za JK Horses Háj, na druhém místě se umístila Lenka Vachutková s Violou Claire za JK Horses Háj, na třetím místě pak Gloserová Klára s Vikingem za JK Lanškroun, na čtvrém místě Křížková Kateřina s Nagojou za JK Horses Háj a na místě pátém se umístila Neckařová Pavla s koněm Chico za JK Moneriko.

Foto od Kristina Preisová

 

Charitativní akce bývá vždy spojena s dětským dnem. Děti měly možnost sledovat opravdu velkou škálu jezdeckých disciplín a zúčastnit se parkuru dětí, parkuru se svými psy a zaběhnout si canicross a letos byla novinkou i soutěž Parkour race show - soutěž na způsob gladiátor race.

Umístění v soutěžích se psy :)

V parkuru se psy v kategorii dospělí se stal vítězem Kočí Tomáš, na druhém místě pak Plšek Martin, na třetím místě Neckář Lukáš, na čtvrtém Meixnerová Milena a na místě pátém Hejdová Natálie. Na prvním místě v kategorii děti se umístila Unzetíková Karolína, na druhém místě pak Hufová Kristýna, na třetím Svobodníková Marie, na čtvrtém Holíková Kateřina a na místě pátém Petříková Andrea.

V canicrossu za katekorii ženy zvítězila Hradecká Hana, na místě druhém i třetím Kubáčková Martina, na čtrtém místě Navrátilová Kristýna a na místě pátém Meixnerová Milena. V kategorii muži na prvním místě Broučník Daniel, na druhém místě Neckář Lukáš, na třetím místě Kočí Tomáš, na čtvrtém místě Plšek Martin a na místě pátém Bílek Jan.

 

V letošní novince Parkour race show se v kategorii dospělí umístil na prvním místě Ospálek Petr, na druhém místě Končická Adéla, na třetím místě Hořejš Michal, na čtvrtém místě Horáčková Marta a na místě pátém Nešporová Erika. V kategorii děti pak na prvním místě Muzikantová Tereza, na druhém místě Rézusová Martina a na třetím místě Páleníková Annika.

 

A v neposlední řadě nám celý den v okolí areálu probíhal Nutrend Cup, neboli orientační závod dvojic na koních ve kterém se na prvním místě umístilo družstvo Sazu Horse Team, na druhém místě Team 61, na třetím místě Šumperská elita, na čtvrtém místě Black Power a na pátém místě Blesk na vítězství :)

Foto od Kristina Preisová

 

Děti si mohly také zaskákat na nafukovací atrakci a shlédnout ukázky Canisterapie. Celý výtěžek byl věnován organizaci Podané ruce, která napomáhá canisterapií a osobní asistencí handicapovaným dětem a starším lidem. Počasí nám přálo a všichni si závody užili naplno.

 

Celý výtěžek ze závodu věnovali pořadatelé organizaci Podané ruce, která napomáhá canisterapií a osobní asistencí handicapovaným lidem.

 

Výsledkové listiny:

PARKUR 30CM AA - VODIČI DO 15LET

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. BRULÍKOVÁ AMÁLIE   SALLY JK NAWARO ZVOLE 73,76 0
2. PLUSKALOVÁ HANA FABIUS JK BABA 78,58 0
3. MANDOVÁ AGÁTA FABIUS JK BABA 81,33 0
4. MACHÁČKOVÁ BARBORA SNUPY PERMONÍK JK NAWARO ZVOLE 87,43 0
5. VOKOUNOVÁ VIKTORIE PANCHO JO ŠUMPERK 88,88 0
6. BUKOVSKÁ NIKOLA SALLY JK NAWARO ZVOLE 90,56 0
7. SUCHÁ BARBORA FAMIR JK BABA 97,05 0
8. VRÁNOVÁ ANNA FAMIR JK BABA 104,34 0
9. SKÁCELOVÁ KLÁRA FAMIR JK BABA 105,71 0

PARKUR 30CM A - VODIČI NAD 15LET

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. MACHATA TOMÁŠ BUBLINA KLUB PŘÁTEL KONÍ SÁDEK 72,64 0
2. KONČICKÁ ADÉLA PANCHO JO ŠUMPERK 73,96 0
3. LIDÁKOVÁ VERONIKA BUBLINA KLUB PŘÁTEL KONÍ SÁDEK 85,37 0
4. MACHATOVÁ MARTINA BUBLINA KLUB PŘÁTEL KONÍ SÁDEK 105,54 0
5. LIDÁKOVÁ VERONIKA GOLDEN SPOTS KLUB PŘÁTEL KONÍ SÁDEK DIS.  

PARKUR 30CM B - DĚTI DO 10LET

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. VOKUNOVÁ VIKTORIE LUNETA JK HORSES HÁJ 59,33 0
2. LUPILIAKOVÁ TEREZA ČIVA JO HÁJKOVNA BĚLKOVICE 62,45 0
3. VOKOUNOVÁ VIKTORIE PANCHO JO ŠUMPERK 69,96 0
4. GRAFOVÁ ELIŠKA PIPINA EQUIREX 71,96 0
5. ŠROTKOVÁ GABRIELA DEVER LOPEZ STÁJ PITROV 74,38 0
6. PETŘÍKOVÁ ANDREA ROCKY   75,13 0
7. POLÁKOVÁ NATÁLIE REX 10 JK HORSES HÁJ 76,32 0
8. GASIDLOVÁ JANA MALA JK LODĚNICE 76,91 0
9. RISNAROVÁ BARBORA FERDINAND JK MONERIKO 81,44 0
10. MINÁŘOVÁ ANETA WILLI JK LODĚNICE 84,55 0
11. KOUŘILOVÁ ZUZANA RITSE JK BLUDOVEČEK 89,87 0
12. HUFOVÁ KRISTÝNA TOGI JK HORSES HÁJ 94,70 0
13. ŠTÁBLOVÁ NELA VENDELÍN JK BLUDOVEČEK 94,71 0
14. HOLÍKOVÁ AMÁLIE ARNIKA V   135,58 0
15. MACHATA TONÍK BUBLINA KLUB PŘÁTEL KONÍ SÁDEK 145,24 0
16. ČEGANOVÁ LAURA BUBLINA KLUB PŘÁTEL KONÍ SÁDEK 166,00 0
17. CHROMČÁKOVÁ ELLEN NERO JK LODĚNICE DIS.  
18. HORÁČKOVÁ DANIELA SIMON   DIS.  

PARKUR 30CM C - DĚTI 11-15LET

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. KONČICKÁ ADÉLA KARIS JO ŠUMPERK 60,19 0
2. MACHÁČKOVÁ BARBORA JON JK NAWARO ZVOLE 61,99 0
3. KOLÁŘOVÁ JULIE BLACK ANGEL JK NAWARO ZVOLE 61,99 0
4. BUKOVSKÁ NIKOL BLACK ANGEL JK NAWARO ZVOLE 65,51 0
5. HOLÍKOVÁ KATEŘINA ARNIKA V   68,04 0
6. MACHÁČKOVÁ BARBORA LUCKY MISCHEL JK NAWARO ZVOLE 71,08 0
7. KNĚŽÁTKOVÁ SOFIE LUCKY MISCHEL JK BLUDOVEČEK 77,09 0
8. HAUKOVÁ ANNA PRETORIA ROSICA   94,68 0
9. VLKOVÁ KATEŘINA LUKY COLIN JK BLUDOVEČEK 97,83 0
10. ANDRÝSKOVÁ ADÉLA MANUELA JK MONERIKO 102,12 0
11. FROMLOVÁ SOFIE YONAS ART   103,59 0
12. NĚMCOVÁ MICHAELA TAUR JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 69,29 4
13. NAJMANOVÁ KATEŘINA JON JK BLUDOVEČEK 71,02 4

 

PARKUR 50CM

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. VOKOUNOVÁ VIKTORIE LUNETA JK HORSES HÁJ 52,71 0
2. VACHUTKOVÁ LENKA VENDELÍN JK HORSES HÁJ 53,21 0
3. LUPULIAKOVÁ TEREZA ČIVA JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 53,78 0
4. SAŇÁKOVÁ PAVLÍNA ŽARGO JO ŠUMPERK 54,97 0
5. HORNÍČKOVÁ KLÁRA ŽENEVA   55,64 0
6. ŠTÁBLOVÁ NELA VENDELÍN   55,80 0
7. SKOUMALOVÁ JOHANKA MAESMANACH SARA   56,9 0
8. RYČOVSKÁ HEDA ESPIRIT FFH JK HORSES HÁJ 57,60 0
9. HOLÍKOVÁ LENKA ARNIKA V   58,06 0
10. NĚMEČKOVÁ MICHAELA TAUR JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 58,53 0
11. KOLENYÁKOVÁ ANNA GANDY JK LOŠOVSKÁ FARMA 58,91 0
12. WONKEOVÁ ŠARLOTA JON JK NAWARO ZVOLE 58,93 0
13. ZUBČEKOVÁ NATÁLIE MAX STATEK MORNING 59,48 0
14. HUFOVÁ KRISTÝNA KARIS JK HORSES HÁJ 60,75 0
15. SLÁDKOVÁ KATEŘINA USAN STÁJ FÉNIX ODRLICE 60,89 0
16. VACHUTKOVÁ LENKA KALIMERO JK HORSES HÁJ 61,11 0
17. MACHULOVÁ NIKOLA WILLI 5   62,14 0
18. SEDLÁŘOVÁ NIKOLA OLYMPIC ORCHIDE-H JK HORSES HÁJ 62,83 0
19. GYURKA KRISTÝNA FIGARO JK HORSES HÁJ 63,54 0
20. NEČASOVÁ MARIE FIGARO JK HORSES HÁJ 64,82 0
21. KOLÁŘOVÁ JULIE BLACK ANGEL JK NAWARO ZVOLE 65,74 0
22. DOROTOVIČOVÁ MICHAELA TUTTY JK ELDORÁDO ODRLICE 67,9 0
23. UNZEITIKOVÁ KAROLÍNA EROS JK HORSES HÁJ 68,33 0
24. VLKOVÁ KATEŘINA LUKY COLIN   69,42 0
25. NAJMANOVÁ KATEŘINA BLACK ANGEL JK NAWARO ZVOLE 72,27 0
26. BUKOVSKÁ NIKOLA BLACK ANGEL JK NAWARO ZVOLE 73,30 0
27. GRAFOVÁ ELIŠKA PIPINA EQUIREX 75,03 0
28 MACHÁČKOVÁ BARBORA LUCKY MISCHEL JK  NAWARO ZVOLE 80,25 0
29 GASIDLOVÁ JANA MALA JK LODĚNICE 84,01 0
30. CHROMČÁKOVÁ ELLEN NERO JK LODĚNICE 84,03 0
31. PAVLÍNOVÁ ANETA VALERA FARMA JANDRT 96,14 0
32. ZAPLETALOVÁ LENKA ANDY JACK BONANZA JK MONERIKO 55,07 4
33. ŠROTKOVÁ GABRIELA DEVER LOPEZ STÁJ PITROV 60,53 4
34. MACHÁČKOVÁ BARBORA JON JK NAWARO ZVOLE 79,65 4
35. KOUŘILOVÁ KATEŘINA RITSE   93,67 4
36. JANČÍ STELA TESSA JK ELDORÁDO ODRLICE DIS. PÁD
37. KREJČÍ ELIŠKA EDWARD   DIS. PÁD
38. JEKLOVÁ EMILY YONAS ART   DIS. PÁD

 

PARKUR 70CM

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. VOKOUNOVÁ VIKTORIE LUNETA JO ŠUMPERK 50,64 0
2. KREJČÍ ELIŠKA EDWARD   55,91 0
3. SAŇÁKOVÁ PAVLÍNA TOZAN JO ŠUMPERK 56,18 0
4. NAVRÁTILOVÁ NIKOLA VHARAON JK HORSES HÁJ 56,41 0
5. VAŠÍČKOVÁ JANA ŽILIETA JO ŠUMPERK 57,08 0
6. KUBÍKOVÁ MARKÉTA RUBÍN JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 58,46 0
7. SLÁDKOVÁ KATEŘINA USAN STÁJ FÉNIX 60,49 0
8. ZUBČEKOVÁ NATÁLIE MAX   66,5 0
9. ŠROTKOVÁ GABRIELA DEVER LOPEZ STÁJ PITROV 71,76 0
10. ZAPLETALOVÁ LENKA ANDY JACK BONANZA JK MONERIKO 53,48 0
11. SKOUMALOVÁ JOHANKA MAESMYNACH SARA   54,24 4
12. GEISLOVÁ JOSEFA ŽILIETA JO ŠUMPERK  56,09 4
13. SAŇÁKOVÁ PAVLÍNA ŽARGO JO ŠUMPERK 56,31 4
14. HANSENS ALEXANDRA GANDY JK LOŠOVSKÁ FARMA 57,48 4
15. VACHUTKOVÁ LENKA KALIMERO JK HORSES HÁJ 59,45 4
16. LANGEROVÁ SABINA CALANTA   64,89 4
17. MATOUŠKOVÁ NELA DEVER LOPEZ STÁJ PITROV 65,98 4
18. HUFOVÁ KRISTÝNA KARIS JK HORSES HÁJ 86,98 4
19. PŘIDALOVÁ PETRA MANUELA JK MONERIKO 51,22 8
20. HORNÍČKOVÁ KLÁRA ŽENEVA   55,19 8
21. HOLÍKOVÁ LENKA ARNIKA V   62,03 8
22. SKÁCELOVÁ KLÁRA TŘEZALKA JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 67,03 8
23. FOBEROVÁ MARKÉTA LUDWIG VON BESKYD STÁJ PITROV 109,07 8

 

ŠTAFETOVÝ PARKUR 

POŘADÍ JMÉNA JEZDCŮ JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1.

LUCIE BARTL LANGEROVÁ

TOMÁŠ BARTL

MIRABEL JK HORSES HÁJ 85,87 0
2.

MONIKA VŠETIČKOVÁ

TOMÁŠ BARTL

MERLIN-H JK HORSES HÁJ 100,62 0
3.

KLÁRA GLOSEROVÁ

KRISTÝNA MARKOVÁ

 

GLEN JK PŘI SZEŠ LANŠKROUN 83,78 4
4.

BARBORA RYČOVSKÁ

IVAN RYČOVSKÝ

NOVELA 1 JK HORSES HÁJ 83,87 4
5.

ADÉLA KONČICKÁ

JOSEFA GEISLOVÁ

ŽILIETA JO ŠUMPERK 93,25 4
6.

PAVLÍNA SAŇÁKOVÁ

ADÉLA KONČICKÁ

TOZAN JO ŠUMPERK 96,03 4
7.

ANDREA DOKOUPILOVÁ

TEREZA DOKOUPILOVÁ

PRIME T JK HORSES HÁJ 108,16 4

 

PARKUR  ZZ

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B.
1. SOJÁKOVÁ MICHAELA MON CHERY JK HORSES HÁJ 46,54 0
2. ŽVÁČKOVÁ MARTINA VHARAON JK HORSES HÁJ 46,57 0
3. VRBOVÁ PETRA GORDON JK HORSES HÁJ 48,25 0
4. SKÁCELOVÁ KLÁRA TŘEZALKA JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 49,01 0
5. RYČOVSKÝ IVAN NOVELA 1 JK HORSES HÁJ 51,02 0
6. DOKOUPILOVÁ TEREZA GERONIMO 4 JK HORSES HÁJ 51,04 0
7. KUBÍKOVÁ MARKÉTA RUBÍN JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 53,53 0
8. PŘIDALOVÁ PETRA MANUELA JK MONERIKO 57,15 0
9. LANGEROVÁ SABINA CALANTA JO HÁJOVNA BĚLKOVICE 59,92 0
10. VACHUTKOVÁ LENKA ODYSEA JK HORSES HÁJ 46,88 4
11. VACHUTKOVÁ LENKA ODYSEA JK HORSES HÁJ 47,46 4
12. VŠETIČKOVÁ MONIKA MERLIN-H   52,51 4
13. DOKOUPILOVÁ ANDREA PRIME T JK HORSES HÁJ 53,07 4
14. FRANTOVÁ MARTINA SYKSTUS JK RANČ U CESTY 66,06 8

 

PARKUR  SO DO 100CM S MOŽNOSTÍ ŽOLÍKA 110CM

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB BODY ČAS
1. ŽVÁČKOVÁ MARTINA VHARAON JK HORSES HÁJ 52 48,01
2. SOJÁKOVÁ MICHAELA MON CHERY H JK HORSES HÁJ 52 48,02
3. KOTRÁŠOVÁ BEATA CALVIN JK HORSES HÁJ 52 49,68
4. GLOSEROVÁ KLÁRA VIKING JK PŘI SZŠ LANŠKROUN 52 49,69
5. DOKOUPILOVÁ TEREZA GERONIMO 4 JK HORSES HÁJ 52 49,94
6. VACHUTKOVÁ LENKA DAISY JK HORSES HÁJ 52 51,72
7. HOLÁTKOVÁ RŮŽENA CARLING   52 52,88
8. CHVÁLOVÁ MARTINA LEO   52 59,35
9. VŠETIČKOVÁ MONIKA MERLIN-H JK HORSES HÁJ 20 45,34
10. RYČOVSKÁ BARBORA ESPIRIT FFH JK HORSES HÁJ 20 47,06
11. BARTL LANGEROVÁ LUCIE MIRABEL JK HORSES HÁJ 20 48,25
12. CHVÁLOVÁ MARTINA ARCHIENTE OF LARAMIE   20 50,04
13. KŘÍŽKOVÁ KATEŘINA CAMELOT JK HORSES HÁJ 20 50,54
14. TOPITSCH LUKÁŠ NIRVANA JK HORSES HÁJ 20 51,81
15. NECKÁŘOVÁ PAVLA CHICO JK MONERIKO 20 52,21
16. VACHUTKOVÁ LENKA AMADEUS JK HORSES HÁJ 20 52,34
17. HOLÍKOVÁ RŮŽENA ARES   20 55,14
18. KONČICKÁ ADÉLA CALIOPE Z JO ŠUMPERK 18 50,6
19. VRBOVÁ PETRA GORDON JK HORSES HÁJ 12 65,05
20. VENCOVÁ NIKOL YELLOW BOY JK FÉNIX 11 72,08

 

JEZDECKÝ POKER

POŘADÍ JMÉNO JEZDCE JMÉNO KONĚ JEZDECKÝ KLUB ČAS TR.B. ZV.K.1 ZV.K.2 FINÁLE ČAS FINÁLE TR.B.
1. RYČOVSKÁ BARBORA NOVELA 1 JK HORSES HÁJ 62,09 0 OK OK 59,12 4
2. VACHUTKOVÁ LENKA VIOLA CLAIRE-H JK HORSES HÁJ 67,48 0 OK OK 65,12 4
3. GLOSEROVÁ KLÁRA VIKING JK PŘI SZŠ LANŠKROUN 69,09 0 OK OK 67,02 4
4. KŘÍŽKOVÁ KATEŘINA NAGOJA JK HORSES HÁJ 73,81 0 OK OK 71,28 4
5. NECKÁŘOVÁ PAVLA CHICO JK MONERIKO 66,33 0 OK OK 66,96 12
6. TOPITSCH LUKÁŠ NIRVANA JK HORSES HÁJ 70,19 0 OK OK 81,26 12
7. BARTL LANGEROVÁ LUCIE MIRABEL JK HORSES HÁJ 67,45 0 OK X X X
8. MARKOVÁ KRISTÝNA GLEN JK PŘI SZŠ LANŠKROUN 67,68 0 OK X X X
9. DOROTOVIČOVÁ MICHAELA GRACE JK ELDORÁDO ODRLICE 72,96 0 OK X X X
10. KONČICKÁ ADÉLA CALIOPE Z JO ŠUMPERK 64,37 0 X X X X
11. BARTL TOMÁŠ MERLIN-H JK HORSES HÁJ 67,97 4 X X X X
12. HOLÁTKOVÁ RŮŽENA CARLING   68,33 4 X X X X
13. KOTRÁŠOVÁ BEATA CALVIN JK HORSES HÁJ 69,04 4 X X X X
14. VORLÍČEK MARCEL BARABAS JK ČERVENÁ VODA 71,26 4 X X X X
15. VENCOVÁ NIKOL YELLOW BOY JK FÉNIX 69,86 8 X X X X

 

NUTREND CUP - ORIENTAČNÍ ZÁVOD DVOJIC NA KONÍCH

CANICROSS, PARKOUR RACE SHOW A PARKUR SE PSY


TOPlist