Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHARITATIVNÍ SPORTOVNÍ HOBBY ZÁVODY

Prezentační listiny IX. ročníku

Vítejte na stránce charitativni-hobby-zavody.wbs.cz v sekci

Prezentační listiny IX. ročníku

PREZENTACE JEZDCŮ:

Č.  JMÉNO JEZDCE / VODIČE    CENA STARTOVNÉHO  SOUTĚŽE                                                                    
1. Malasková Dagmar   Nutrend Cup
2. Malaska Jan   Nutrend Cup
3. Smrček Jakub   Nutrend Cup
4. Smrček Ondřej   Nutrend Cup
5. Kolářová Marcela   Nutrend Cup
6. Vránová Ivana   Nutrend Cup
7. Matlášek Ivan   Nutrend Cup
8. Matlášková Beatricie   Nutrend Cup
9. Brodmanová Jana   Nutrend Cup
10. Martykán Jakub   Nutrend Cup
11. Zrůstková Eva   Nutrend Cup
12. Bartošová Petra   Nutrend Cup
13. Kroutil Jiří   SO do 100cm
14. Holušová Radmila   Nutrend Cup
15. Holušová Barbora   Nutrend Cup
16. Jindřichová Iveta   Canicross, parkur se psy
17. Fibich Tomáš   Canicross, parkur se psy
18. Lidáková Veronika   Baby Cup kat. A
19. Čeganová Laura   Baby Cup kat. AA
20. Navrátilová Kristýna   Canicross, parkur se psy, Parkour race show
21. Vicencová Klára   Canicross, parkur se psy
22. Kunrtová Anita   Canicross, parkur se psy
23. Loukotová Daniela   Nutrend Cup
24. Velčovská Anna   Nutrend Cup
25. Baborová Petra   Nutrend Cup
26. Míšková Tereza   Parkur race show, parkur se psy, canicross
27.     Nutrend Cup
28.     Nutrend Cup
29. Machata Toník   Baby Cup AA
30. Machatová Martina   Baby Cup A
31. Machata Tomáš   Baby Cup A
32. Holešová Kateřina   Nutrend Cup
33. Kubínová Eliška   Nutrend Cup
34. Pijáčková Libuše   Nutrend Cup
35. Novotná Adéla   Nutrend Cup
36. Vrzalová Kristýna   Nutrend Cup
37. Hrbáček Vít   Nutrend Cup
38. Staňková Nikola   Canicross, parkur se psy
39. Mikulášiková Viktorie   Parkur 50cm, 70cm
40. Vencová Nikol   Parkur 70cm, SO do 100cm
41. Suchá Sandra   Nutrend Cup
42. Pavlíková Veronika   Nutrend Cup
43. Miková Žaneta   Nutrend Cup
44. Holínková Dorota   Nutrend Cup
45. Cibulová Tereza   Nutrend Cup
46. Navrátil Václav   Nutrend Cup
47. Hořejš Michal   Parkour race show
48. Man Pavel   Nutrend Cup
49. Margetinová Eliška   Nutrend Cup
50. Vokounová Viktorie   Baby Cup AA, Baby Cup B, Baby Cup B, 50cm, 70cm
51. Končická Adéla   Baby Cup A, Baby Cup C, Parkour race show, Štafety, Štafety, SO do 100cm, Jezdcký Poker
52. Hufová Kristýna   Baby Cup B, 50cm, 70cm, Parkur psy
53. Konrádová Lucie   50cm, 
54. Zatloukalová Nikola   50cm, 70cm, 
55. Saňáková Pavlína Zaplaceno 70cm, 70cm, Štafety, Štafety, 
56. Vašíčková Jana   70cm, Štafety
57. Gieslová Josefa   70cm, Štafety, 
58. Lenc Petr   Parkour race show
59. Jonová Veronika   Nutrend Cup
60. Vinklerová Vladimíra   Nutrend Cup
61. Eibová Tereza   50cm, 70cm
62. Dopitová Kateřina   Nutrend Cup
63. Galasová Miroslava   Nutrend Cup
64. Látalová Eliška   Nutrnd Cup
65. Zárubová Michaela   Nutrnd Cup
66. Nosková Lenka   Nutrnd Cup - náhradník
67. Bošková Zuzana   Nutrnd Cup
68. Kubáčková Martina   Canicross 2x
69. Ruffer Jan   Parkour race show
70. Rojek Lukáš   Parkour race show
71. Lorenz Mark   Canicross, Nutrend Cup
72. Divišová Markéta   Nutrend Cup
73. Šimková Karolína   Nutrend Cup
74. Hradilová Aneta   Nutrend Cup
75.  Heiserová Magdalena   Nutrend Cup
76. Hýblová Eliška   Nutrend Cup
77. Dokoupilová Andrea   Parkur se psy, Canicross
78. Polzerová Natálie   Nutrend Cup
79.     Nutrend Cup
80.     Nutrend Cup
81.     Nutrend Cup
82.     Nutrend Cup
83.      
84.      
85.      
86.      
87.      
88.      
89.      
90.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

PREZENTACE KONÍ:

Č. JMÉNO KONĚ                                                                  
1. Vanila Tennessee  
2. Habib El Bay  
3. Belis  
4. Rebeka  
5. Arien Rock Star  
6. Keleos Kess  
7. HB Lil Gypsi Boy  
8. Tamal  
9. Borka  
10. Juráš  
11. Apollo  
12. Mauris Neapolitano  
13. Royal Diamond   
14. Nairob  
15. Sofia  
16. Bublina  
17. Nick  
18. Poeta K  
19. Dezir  
20.    
21.    
22. Flaming Heart  
23. Džin  
24. Barolina 1  
25. Bety  
26. Yfke fan e san Ieren  
27. Gina Irene  
28. Colombo  
29. Yellow Boy  
30. Desterro  
31. Alek  
32. Lorisa  
33. Vista 1  
34. Brouk  
35. Redbul  
36. Sammy Lou  
37. Hikora  
38. Pancho  
39. Šeryl  
40. Luneta  
41. Karis  
42. Žargo  
43. Quanta  
44. Žilieta  
45. Caliope Z  
46. Tozan  
47. Corwin  
48. Darina  
49. Viki  
50. San on the Snow  
51. Shai Galll  
52. Sindybai  
53. Sissi  
54. Rudy Jack Bonanza  
55. Ennie  
56. Hugo  
57. Poesia  
58. Maruška  
59. Medea  
60. Diplayna  
61. Merida Walecna  
62.    
63.    
64.    
65.    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

1. CANICROSS

Startovní pořadí Jméno vodiče               Jméno psa                                    Kategorie
1. Lorenz Mark Ljuk B
2. Kubáčková Martina Keanu Black z Jbonda B
3. Navrátilová Kristýna Áron B
4. Vincencová Klára Andy B
5. Kunrtová Anita Achym B
6. Míšková Tereza Coudy B
7. Staňková Nikola Bruce B
8. Dokoupilová Andrea Dantes Findy-go B
9. Jindřichová Iveta Panki B
10. Fibich Tomáš Pita  
11.      
12.      
13.      
14.      
15.      
16.      
17.      
18. Kubáčková Martina Mary B
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

2. BABY CUP - KOMBINOVANÝ PARKUR 30CM:

Start. poř. Jméno jezdce            Jméno koně              Klub                               Kategorie
1. Čeganová Laura          Bublina Klub přátel koní Sádek B - jezdci do 10let
2. Lidáková Veronika Bublina Klub přátel koní Sádek A - vodiči nad 15let
3. Machata Toník Bublina Klub přátel koní Sádek B - jezdci do 10let
4. Machatová Martina Bublina Klub přátel koní Sádek A - vodiči  nad15let
5. Machata Tomáš Bublina Klub přátel koní Sádek A - vodiči nad 15let
6. Vokounová Viktorie Pancho JO Šumperk AA - vodiči do 15let
7. Vokounová Viktorie Luneta JO Šumperk B - jezdci do 10let
8. Vokounová Viktorie Pancho JO Šumperk B - jezdci do 10let
9. Končická Adéla Šeryl JO Šumperk A - vodiči nad 15let
10. Končická Adéla Šeryl JO Šumperk C - jezdci 11-15let
11. Hufová Kristýna Karis JO Šumperk B -jezdci do 10let
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

3. NUTREND CUP - ORIENTAČNÍ ZÁVOD DVOJIC NA KONÍCH:

Startovní pořadí

Jména jezdců Jména koní Start.čas Zaplaceno

1.

   Maláskovi  

Malasková Dagmar 

              Malaska Jan                  

Vanilla Tennessee

      Habib El Bay           

              10:00                            600,- OK

2.

Smrčkovi

Smrček Jakub

Smrček Ondřej

Belis

Rebeka

10:05 600,- OK

3. 

 

Kolářová Marcela

Vránová Ivana

Arien Rock Star

Keleos Kess

10:10 600,- OK
4.

Firma Hrdlička

 

  10:15 600,-
5.

Firma Hrdlička

 

  10:20 600,-

6.

Čajový lístek

Matlášek Ivan

Matlášková Beatricie

HB Lil Gypsi Boy

Tamal

10:25 600,-

7.

Farma Brodman

Brodmanová Jana

Martykán Jakub

Borka

Juráš

10:30 600,-

8.

JK Arka Lhota u Konice

Zrůstková Eva

Bartošová Petra

Apollo

Mauris Neapolitano 

10:35 600,-

9.

Sirius

Holušová Radmila

Holušová Barbora

Nairob

Sofia

10:40 600,-
10.

Loukotová Daniela

Lorenz Marek

Nick

Hugo

10:45 600,-

11.

Šumperská elita

Velčovská Anna

Baborová Petra

Poeta K

Dezir

10:50 600,-

12.

 

 

 

10:55 600,-

13.

 

Holešová Kateřina

Kubínová Eliška

Flaming Heart

Džin

11:00 600,-

14.

Black Beauties

Pijáčková Libuše

Novotná Adéla

Barolina 1

Bety

11:05 600,-

15.

Stáj Pawlowitz

Vrzalová Kristýna

Hrbáček Vít

Yfke fan e san Ieren

Gina Irene

11:10 600,-

16.

Anexe s.r.o.

Suchá Sandra

Pavlíková Veronika

Desterro

Alek

11:15 600,-

17.

Trojnožky

Miková Žaneta

Holínková Dorota

Lorisa

Vista 1

11:20 600,-

18.

BroukBull

Cibulová Tereza

Navrátil Václav

Brouk

Redbul

11:25 600,-

19.

Team 61.

Man Pavel

Margetinová Eliška

Sammy Lou

Hikora

11:30 600,-
20.

Jonová Veronika

Vinklerová Vladimíra

Corwin

Darina

11:35 600,- OK

21.

 

Dopitová Kateřina

Galasová Miroslava

Sam on the Snow

Shai Gall

11:40 600,-
22.

Látalová Eliška

Zárubová Michaela

+ doprovod zákonných zástupců

Sindybaj

Sissi

11:45

Náhradník

Nosková Lenka

600,- OK
23.

Bošková Zuzana

Pozlerová Natálie

Rudy Jack Bonanza

Ennie

11:50 600,-
24.

 

...

 

...

11:55 300,-

25.

Stáj Kyselý, z.s.

Divišová Markéta

Šimková Karolína

Hradilová Aneta

Poesia

Maruška

Medea

12:00 900,-

26.

Stáj Kyselý, z.s.

Heiserová Magdaléna

Hýblová Eliška

Diiplayna

Merida Waleczna

12:05 600,-

27.

 

 

 

12:10 600,-

28. 

 

 

 

12:15 600,-

29.

 

    12:20  

30.

 

    12:25  

31.

 

    12:30  

32.

 

    12:35  

33.

 

    12:40  

34.

 

    12:45  

35.

 

    12:50  

36.

 

    12:55  

37.

 

    13:00  

38.

 

    13:05  

39.

 

    13:10  

40.

 

    13:15  

 

4. PARKOUR RACE SHOW

Startovní pořadí Jméno závodníka                                                                              
1. Navrátilová Kristýna                                         
2. Míšková Tereza
3. Hořejš Michal
4. Lenc Petr
5. Končická Adéla
6. Ruffer Jan
7. Rojek Lukáš
8.  
9.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.                        
16.  
17.  
18.  
19.  
20.  
21.  
22.  
23.  
24.  
25.  
26.  
27.  
28.  
29.  
30.  

5. PARKUR SE PSY

Startovní pořadí Jméno vodiče                         Jméno psa                        Kategorie                
1. Fibich Tomáš Pita B
2. Jindřichová Iveta Panki B
3. Navrátilová Kristýna Áron B
4. Vincencová Klára Andy B
5. Kunrtová Anita Achym B
6. Míšková Tereza Coudy B
7. Staňková Nikola Bruce B
8. Hufová Kristýna Max A
9. Dokoupilová Andrea Dantes Findy-go B
10.      
11.      
       
       
       
       
       
       
       
       

 

6. PARKUR 50CM

Startovní pořadí Jméno jezdce                        Jméno koně                                 KLub             
1. Mikulášiková Viktorie     Colombo                          JK Fénix                         
2. Vokounová Viktorie Luneta JO Šumperk
3. Hufová Kristýna Karis JO Šumperk
4. Konrádová Lucie Žargo JO Šumperk
5. Zatloukalová Nikola Quanta JO Šumperk
6. Končická Adéla Šeryl JO Šumperk
7. Eibová Tereza Viki JK Dvůr Nové Zámky
8.      
9.      
10.      
11.      
       
       
       
       
       
       
       
       

 

7. PARKUR 70CM

Startovní pořadí Jméno jezdce             Jméno koně                   KLub                    
1. Mikulášiková Viktorie Colombo JK Fénix
2. Vencová Nikol Yllow Boy JK Fénix
3. Vokounová Viktorie Luneta JO Šumperk
4. Hufová Kristýna Karis JO Šumperk
5. Saňáková Pavlína Žargo JO Šumperk
6. Vašíčková Jana Žilieta JO Šumperk
7. Gieslová Josefa Žilieta JO Šumperk
8. Zatloukalová Nikola Quanta JO Šumperk
9. Saňáková Pavlína Tozan JO Šumperk
10. Eibová Tereza Viki JK Dvůr Nové Zámky
11.      
12.      
13.      
14.      
15.      
16.      
17.      
18.      
19.      

 

8. ŠTAFETOVÝ PARKUR 80CM

Startovní pořadí Jména jezdců Jméno koně Klub
1.

Vašíčková Jana

Gieslová Josefa

Žilieta  
2.

Saňáková Pavlína

Končická Adéla

Caliope Z  
3.

Saňáková Pavlína

Končická Adéla

Tozan  
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

9. STUPŇOVANÁ OBTÍŽNOST DO 100CM

Startovní pořadí Jméno jezdce Jméno koně Klub
1. Kroutil Jiří                         Royal Diamond                                JK Arka Lhota u Konice                         
2. Vencová Nikol Yellow Boy JK Fénix
3. Končická Adéla Caliope Z JO Šumperk
4.      
5.      
6.      
7.      
8.      
9.      
10.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

10. JEZDECKÝ POKER

Startovní pořadí Jméno jezdce Jméno koně Klub
1. Končická Adéla         Caliope Z            JO Šumperk                
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
7.      
8.      
9.      
10.      
       
       
       

 

TOPlist