Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHARITATIVNÍ SPORTOVNÍ HOBBY ZÁVODY

Prezentace

Vítejte na stránce charitativni-hobby-zavody.wbs.cz v sekci Prezentace

 

SOUTĚŽE POD ČJF - PARKUR, DREZURA 

Přihlášky a prezentace přes JIS - klikni na ikonu pro přesměrování

závod otevřen k přihlašování:)

DO UKÁZKY KOMBINOVANÝ PARKUR SE MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT I BEZ REGISTRACE JEZDCE A KONĚ POD ČJF NA E-maile: Lindadolezelova@seznam.cz

 

ORIENTAČNÍ ZÁVOD DVOJIC NA KONÍCH

Přihláška emailem na: Lindadolezelova@seznam.cz

(Název družstva, jména jezdců,věk jezdců, jména koní) 

DRUŽSTVO JEZDCI KONĚ  ST.POŘ. POZNÁMKA
ZRZKY

SIMONIDESOVÁ MIROSLAVA

ČALOVÁ DENISA

BIANKA

GINGER JO LENA

1. 

2.

DRUŽSTVO Č. 1.

START 10:00H

KAŠTAN - 

JAVORNÍK

OPPLOVÁ NIKOL

CHRENČÍK RADEK

KAŠTAN

DARA

3.

4.

DRUŽSTVO Č. 2.

START 10:05H

HAFLINGER TÝM

MAHREKOVÁ ELIŠKA

ZÁMORSKÁ YVONA

DAMIÁN

ARNOŠT

5.

6.

DRUŽSTVO Č. 3.

START 10:10H

ZELENÁČI

KOLÁŘOVÁ MARCELA

KOLÁŘ JIŘÍ

ARIEN ROCK STAR

VEGAS

7.

8.

DRUŽSTVO Č. 4.

START 10:15H

DREAM TEAM

GRÓNOWÁ DANIELA

MÓROVÁ DOROTA

POPELKA

AURELIE

9.

10.

DRUŽSTVO Č. 5.

START 10:20H

STÁJ MARTIN

BAROŠOVÁ MARTA

KAJZAROVÁ JANA

UNKAS

CALANDO

11.

12.

DRUŽSTVO Č. 6.

START 10:25H

ČAJOVÝ LÍSTEK

MATLÁŠEK IVAN

MATLÁŠKOVÁ BEATRICIE

HB LIL GYPSY BOY

TAMAL

13.

14.

DRUŽSTVO Č. 7.

START 10:30H

.......

CIKRYTOVÁ KRISTÝNA

BRODMANNOVÁ JANA 

JURÁŠ

BORKA

15.

16.

DRUŽSTVO Č.8.

START 10:35

RYZÁČEK

FRITZSCHEROVÁ ALENA

MÁCHOVÁ PETRA

KEILY

PHOEBE

17.

18.

DRUŽSTVO Č. 9.

START 10:40H

ALPA TEAM

FILIPOVÁ LUCIE

SANDRIOVÁ ALENA

MELISA

NICHOLSON (HUGO)

19.

20.

DRUŽSTVO Č. 10.

START 10:45H

POHORŠOVÁCI Z 

TVOROVIC

HORÁČEK ROMAN

PALENÍKOVÁ DARINA

PALENÍKOVÁ ANIČKA ANNIKA

EIGHTY VICTORIES

GRAND

BAYLEIS

21.

22.

23.

DRUŽSTVO Č. 11.

START 10:50H

BLACK BEAUTIES

BENÝŠKOVÁ ANNA

PIJÁČKOVÁ LIBUŠE

BETTY

BAROLINA 1

24.

25.

DRUŽSTVO Č. 12.

START 10:55H

  Zamluveno Machanová

 

26.

27.

DRUŽSTVO Č. 13.

START 11:00H

ANET A JÁJA

MENGROVÁ JARMILA

KNICHALOVÁ ANETA

MILION DOLAR BABY

FANTASTIX NATY CHEX

28.

29.

DRUŽSTVO Č. 14.

START 11:05H

AMAZONKY

VLADISLAVA SKOPALOVÁ

SOKELOVÁ NIKOLA

ANGLICKÁ KRÁLOVNA

KETTY

30.

31.

DRUŽSTVO Č. 15.

START 11:10H

ANET A VAN ZÁLEŠÁKOVÁ ANETA VANILKA

32.

33.

DRUŽSTVO Č. 16.

START 11:15H

...?

VEČERKOVÁ KLÁRA

...

MOŘSKÝ TYGR

...

34.

35.

DRUŽSTVO Č. 17.

START 11:20H

STÁJ  KYSELÝ 

DIVIŠOVÁ MARKÉTA

HÝBLOVÁ ELIŠKA

KOZÁKOVÁ ZUZANA

MEDEA

MERIDA WALECZNA

MARUŠKA

36.

37.

38.

DRUŽSTVO Č. 18.

START 11:25H

STÁJ PAVLŮ

JANÁČKOVÁ VENDULA

BEDÁŇOVÁ KAROLÍNA

SANDOKAN

TORNÁDO

39.

40.

DRUŽSTVO Č. 19.

START 11:30H

BARRY TEAM

ZDRÁHALOVÁ IRENA

ZDRÁHAL PETR

MISSI

MEGGY

41.

42.

DRUŽSTVO Č. 20.

START 11:35H

PONY EXPRES

HOLUŠOVÁ BARBORA

KOSTKOVÁ TAŤÁNA

SAMBA-H

SOFIA-H

43.

44.

DRUŽSTVO Č. 21.

START 11:40H

NEŘÍZENÉ

STŘELY

DAJČAROVÁ IVANA

TRENDLOVÁ MARTINA

FIN

HAK

45.

46.

DRUŽSTVO Č. 22.

START 11:45H

OFČÍ STATEK

BRNÍČKO

HRDLIČKA MICHAL

HRDLIČKOVÁ EMA

HRDLIČKOVÁ ZDENKA

KVĚTA

DENNY

KRÁSKA

47.

48.

49.

DRUŽSTVO Č. 23.

START 11:50H

VALKÝRY  

HARTINGEROVÁ VERONIKA

ŠRÁMKOVÁ KRISTÝNA

REALLY FAST

ROMEK

50.

51.

DRUŽSTVO Č. 24.

START 11:55

....?

MARKÉTA HOLZMANNOVÁ          

.....        

JULČA                                   

...............                          

52.         

53.      

DRUŽSTVO Č. 25.    

START 12:00H          

JK LADIES                 

SITTOVÁ LENKA                         

HORÁKOVÁ LUCIE

LANDY

ESTY                 

54.

55.   

DRUŽSTVO Č. 26.

START 12:05H

JK LADIES

HORÁKOVÁ KATEŘINA

SITTOVÁ KRISTÝNA

KOŘÍNKOVÁ MARKÉTA

ČESTORM

ZAIARA

CHIARA

56.

57.

58.

DRUŽSTVO Č. 27.

START 12:10H

BARBÍNA A

BLONDÝNA

PIKULOVÁ ALENA

VISINGROVÁ NIKOLA

DRINA

SWINFÍR

59.

60..

DRUŽSTVO Č. 28.

START 12:15H

HANÁCKÉ STŘELY

NEMRAVOVÁ JANA

BEZOVÁ KAMILA

MOLJUN

LATIMER

61.

62.

DRUŽSTVO Č. 29.

START 12:20H

EQUITEAM

DOLOPLAZY

POLZEROVÁ NATÁLIE

TESAŘÍKOVÁ NELA

ENNIE

TOPIK

63.

64.

DRUŽSTVO Č. 30.

START 12:25H

JK ČERVENÁ

VODA

BUBELOVÁ ANETA

SLÁDKOVÁ ZDEŇKA

HARRY

DIMENZA

65.

66.

DRUŽSTVO Č. 31.

START 12:30H

JK VERONA

KLAŠKOVÁ KATEŘINA

KŘOUPALOVÁ ANNA

ENGI

INEZ R.S.

67.

68.

DRUŽSTVO Č. 32.

START 12:35H

JS DUMAS

VLASATICE

ŠKRABALOVÁ JANA

MATOUŠKOVÁ MONIKA

DERECK

SULEJKA

69.

70.

DRUŽSTVO Č. 33.

START 12:40H

ZRZAVÍ BANDITI

DIBLÍKOVÁ LUCIE

ZEZULOVÁ ANDREA

SUNNY DAY

NIESMIALY

71.

72.

DRUŽSTVO Č. 34.

START 12:45H

.... NAVRÁTIL VÁCLAV FLÉR

73.

74.

DRUŽSTVO Č. 35.

START 12:50H

     

75.

76.

DRUŽSTVO Č. 36.

START 12:55H

     

77.

78.

DRUŽSTVO Č. 37.

START 13:00H

     

79.

80.

DRUŽSTVO Č. 38.

START 13:05H

     

81.

82.

DRUŽSTVO Č. 39.

START 13:10H

     

83.

84.

DRUŽSTVO Č. 40.

START 13:15H

         
         
     

 

 


PARKUR SE PSY

Přihláška (než spustíme online registraci) emailem na: Lindadolezelova@seznam.cz

(Jméno vodiče a věk, jméno psa)

JMÉNO VODIČE JMÉNO PSA          KLUB             POZNÁMKA - KATEGORIE
Kateřina Cigánková Rex   B
Lucie Valísková Lyra   B
Kristýna Navrátilová Áron    B
Iveta Jindřichová Panki   B
Barbora Macháčková Eima   A
Nikola Bukovská Ema   A
Emili Jeklová Jackie   B
Kateřina Cigánková Bestie   B
Klára Čechaková Áron   B
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

CANICROSS

Přihláška (než spustíme online registraci) emailem na: Lindadolezelova@seznam.cz

(Jméno vodiče a věk, jméno psa)

JMÉNO VODIČE JMÉNO PSA            POZNÁMKA- KATEGORIE
Kristýna Navrátilová Áron   B
Lucie Valísková Lyra   B
Nikol Hmírová Zetor   B
Lukáš Neckář Epic Flier Fast and Foolish   B
Kateřina Cigánková Bestie   B
Klára Čechaková Rex   B
Iveta Jindřichová  Pita   B
Radka Grulíková Ajgal   B
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

ZÁVOD KOLOBĚŽKY

Přihláška (než spustíme online registraci) emailem na: Lindadolezelova@seznam.cz

 

(Jméno a věk závodníka)

ZÁVODNÍK   KATEGORIE    POZNÁMKA
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

UKÁZKA - KOMBINOVANÝ PARKUR DO 30CM

PRO NEREGISTROVANÉ POD ČJF :) 

PŘIHLÁŠKY NA: Lindadolezelova@seznam.cz
(JMÉNO JEZDCE, VĚK A JMÉNO KONĚ/PONÍKA-KLUB NENÍ POVINNÝ)
 
START.Č. JEZDEC                               KŮŇ                                KLUB                                 KAT.
1. ČEGANOVÁ LAURA BUBLINA JS BZENEC A °
2. Karolína Drabálková (J0V7O) SPECTACOLO (KJ0SHL) Jezdecký Klub Kaverto
3. HUFOVÁ KRISTÝNA KARIS STÁJ RAPOTÍN
4. VOKOUNOVÁ VIKTORIE KARIS STÁJ RAPOTÍN B
5. VOKOUNOVÁ VIKTORIE  LUNETA STÁJ RAPOTÍN B
6. GIESLOVÁ JOSEFA LADY STÁJ RAPOTÍN C
7. KONČICKÁ ADÉLA ŽILIETA STÁJ RAPOTÍN C
8. Kateřina Najmanova (J0XJX) DEILA (KJ0TWL) JK NAWARO ZVOLE z.s. A
9. Eliška Marynčákova (J0W9L) PLAMKA (KJ0VKD) SS EquiRex Dyžewska & Luczyk B
10. Eliška Gradova (J0W9U) PRINCEZNA 16 (KJ0U2K) SS EquiRex Dyžewska & Luczyk A
11. LIPKOVÁ ZUZANA ALANAMORE MATYLDA STÁJ KYSELÝ AA
12. PAVLŮ ANDREA ROSE STÁJ KYSELÝ AA
13. LIPKOVÁ IVETA SARAN STÁJ KYSELÝ AA
14. HMÍROVÁ NIKOL KULIČKA RODINNÁ STÁJ ... AA
15. Karolína Havlíčková (J0TGY) SIMONA 4 (KJ0D41) TJ Omega Sobotín, z.s. B
16. MACHÁČKOVÁ BARBORA SNUPPY PERMONÍK JK NAWARO ZVOLE AA
17. BUKOVSKÁ NIKOLA SALLY JK NAWARO ZVOLE AA
18. STIBOROVÁ VERONIKA YONAS ART   C
19. JEKLOVÁ EMILY YONAS ART   D
20. Šarlota Wonkeová (J0XSW) DENBEETH (KJ0VPY) JK NAWARO ZVOLE C
21.        
22.        
23.        
24.        
25.        
26.        
27.        
28.        
29.        
30.        
31.        
32.        
33.        
34.        
35.        
36.        
37.        
38.        
39.                                                               
40.        
41.        
42.        
43.        
44.        
45.        
46.        
47.        
48.        
49.        
50.        

PREZENTACE JEZDCI JEDNOTLIVĚ

  JEZDEC    DISCIPLÍNY POZNÁMKA
1. SIMONIDESOVÁ MIROSLAVA   Orientační závod 200,-
2. ČALOVÁ DENISA   Orientační závod 200,-
3. OPPLOVÁ NIKOL   Orientační závod 200,-
4. CHRENČÍK RADEK   Orientační závod 200,-
5. MAHREKOVÁ ELIŠKA   Orientační závod 200,-
6. ZÁMORSKÁ YVONA   Orientační závod 200,-
7. KOLÁŘOVÁ MARCELA   Orientační závod 200,-
8. KOLÁŘ JIŘÍ   Orientační závod 200,-
9. DIVIŠOVÁ MARKÉTA   Orientační závod 200,-
10. KOZÁKOVÁ ZUZANA   orientační závod 200,-
11. BAROŠOVÁ MARTA   Orientační závod 200,-
12. MATLÁŠEK IVAN   Orientační závod 200,-
13. MATLÁŠKOVÁ BEATRICIE   Orientační závod 200,-
14. CIKRYTOVÁ KRISTÝNA   Orientační závod 200,-
15. BRODMANNOVÁ JANA   Orientační závod 200,-
16. FRITSZCHEROVÁ ALENA   Orientační závod 200,-
17. MÁCHOVÁ PETRA   Orientační závod 200,-
18. FILIPOVÁ LUCIE   Orientační závod 200,-
19. SANDRIOVÁ ALENA   Orientační závod 200,-
20. HORÁČEK ROMAN   Orientační závod 200,-
21. PALENÍKOVÁ DARINA   Orientační závod 200,-
22. PALENÍKOVÁ ANIČKA ANNIKA   Orientační závod 100,- dětské
23. BENÝŠKOVÁ ANNA   Orientační závod 200,-
24. PIJÁČKOVÁ LIBUŠE   Orientační závod 200,-
25.        
26.        
27. MENGROVÁ JARMILA   Orientační závod 200,-
28. KNICHALOVÁ ANETA   Orientační závod 200,-
29. KAJZAROVÁ JANA   Orientační závod 200,-
30. ZÁLEŠÁKOVÁ ANETA   Orientační závod 200,-
31. Pavlína Medříková (J0VGW)   8.,  300,-
32. GRÓNOVÁ DANIELA   Orientační závod 200,-
33. MÓROVÁ DOROTA   Orientační závod 200,-
34. Veronika Drabálková (J0R2H)   3, 4, 8, 9., 1050,-
35. Pavlína Saňáková (H1799)   6, 7, 8,  850,- X
36. Nikol Vencová (L0502)   8., 9.,  650,-
37. ANDREA PAVLŮ   5.AA, 200,-
38. LIPKOVÁ IVETA   5.AA, 200,-
39. LIPKOVÁ ZUZANA   5.AA, 200,-
40. HÝBLOVÁ ELIŠKA   Orientační závod 200,-
41. ČEGANOVÁ LAURA   5.A, 200,-
42. HOLUŠOVÁ BARBARA   Orientační závod 200,-
43. KOSTKOVÁ TAŤÁNA   Orientační závod 200,-
44. VEČERKOVÁ KLÁRA   Orientační závod 200,-
45. ...dvojice k Večerková Klára   Orientační závod 200,-
46. Karolína Drabálková (J0V7O)   1., 2., 5.C, 6., 800,-
47. DAJČAROVÁ IVANA   Orientační závod 200,-
48. TRENDLOVÁ MARTINA   Orientační závod 200,-
49. HRDLIČKA MICHAL   Orientační závod 200,-
50.    HRDLIČKOVÁ EMA                                                   Orientační závod                100,-  dětské          
51.    HRDLIČKOVÁ ZDENKA   Orientační závod 100,-  dětské
52. KOŘÍNKOVÁ MARKÉTA   Orientační závod 200,-
53. Veronika Patrovská (H4573)   6., 7., 400,-
54. HARTINGEROVÁ VERONIKA   Orientační závod 200,-
55. ŠRÁMKOVÁ KRISTÝNA   Orientační závod 200,-
56. HOLZMANNOVÁ MARKÉTA   Orientační závod 200,-
57. ....dvojice k Markétě?   Orientační závod 200,-
58. SITTOVÁ LENKA   Orientační závod  200,- X
59. SITOVÁ KRISTÝNA   Orientační závod 200,- X
60. HORÁKOVÁ KATEŘINA   Orientační závod 200,-
61. HORÁKOVÁ LUCIE   Orientační závod 200,-
62. ZDRÁHALOVÁ IRENA   Orientační závod 200,-
63. ZDRÁHAL PETR   Orientační závod 200,-
64. NEMRAVOVÁ JANA   Orientační závod 200,-
65. BEZOVÁ KAMILA   Orientační závod 200,-
66. POLZEROVÁ NATÁLIE   Orientační závod 200,-
67. TESAŘÍKOVÁ NELA   Orientační závod 200,-
68. BUBELOVÁ ANETA   Orientační závod 200,-
69. SLÁDKOVÁ ZDEŇKA   Orientační závod 200,-
70. KŘOUPALOVÁ ANNA   Orientační závod 200,-
71. KLAŠKOVÁ KATEŘINA   Orientační závod 200,-
72. ŠKRABALOVÁ JANA   Orientační závod 200,-
73. MATOUŠKOVÁ MONIKA   Orientační závod 200,-
74. Heda Ryčovská (J0LXR)   2.,  200,-
75. NAVRÁTIL VÁCLAV   Orientační závod 200,-
76. DIBLÍKOVÁ LUCIE   Orientační závod 200,-
77. ZEZULOVÁ ANDREA   Orientační závod 200,-
78. HUFOVÁ KRISTÝNA   5.A, 200,-
79. VOKOUNOVÁ VIKTORIE   5B., 5.B,  400,-
80. GIESLOVÁ JOSEFA   5.C, 200,-
81. KONČICKÁ ADÉLA   5.C, 200,-
82. Kateřina Najmanova (J0XJX)   5.C, 200,-
83. Lenka Lachnitová (H3666)   7., 200,-
84. Kristýna Pozlerová (J0OXO)   7., 8., 500,-
85. Jana Vašíčková (J0MM9)   7., 8., 500.-
86. Eliška Marynčákova (J0W9L)   5., 6.,  400,-
87. Eliška Gradova (J0W9U)   5.A,  200,-
88. Monika Magierová (H3329)   6., 200,-
89. Veronika Tammeova (J0W9M)   6., 7., 400,-
90. Beata Luczykova (J0VBE)   6.,  200,-
91. Tereza Varmužová (J0XDX)   7., 8., 500,-
92. Daniela Grafova (J0XEN)   7., 200,-
93. NIKOL HMÍROVÁ   5.AA, Can., 300,-
94. Pavlína Medříková (J0VGW)   8., 300,-
95. JEKLOVÁ EMILY   5.D, 200,-
96. JANÁČKOVÁ VENDULA   Orientační závod 200,-
97. BEDÁŇOVÁ KAROLÍNA   Orientační závod 200,-
98. Karolína Havlíčková (J0TGY)   5.B, 6., 7., 600,-
99. MACHÁČKOVÁ BARBORA   5.AA 200,-
100. BUKOVSKÁ NIKOLA   5.AA 200,-
101.  SKOPALOVÁ VLADISLAVA                                             Orientační závod                   200,-                         
102. SOKELOVÁ NIKOLA   Orientační závod 200,-
103. STIBOROVÁ VERONIKA   5.C, 200,-
104. Nicole Hurtová (G2189)   6., 7., 400,-
105. Šarlota Wonkeová (J0XSW)   5.C, 200,-
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

PREZENTACE KONÍ

(Prezentační čísla koní, nutné mít po celou dobu závodů připnuté na uzdečce, nebo na podsedlové dečce. (MOŽNOST ZAPŮJČENÍ NA PREZENTACI).

PREZENTAČNÍ Č. KONÍ

JMÉNO KONĚ                                                                                           
1. BIANKA                                                           
2.  GINGER JO LENA                                          
3. KAŠTAN                                                        
4. DARA                                                              
5. DAMIÁN                                                         
6. ARNOŠT                                                         
7. ARIEN ROCK STAR                                       
8. VEGAS                                                           
9. BUBLINA                  
10. ALANAMORE MATYLDA               
11. UNKAS                                                           
12. HB LIL GYPSY BOY                                  
13. TAMAL                                                           
14. JURÁŠ                                                         
15. BORKA                                                          
16. KEILY                                                             
17. PHOEBE                                                        
18. NICHOLSON (HUGO)                                   
19. MELISA                                                          
20. EIGHTY VICTORIES                                     
21. GRAND                                                          
22. BAYLEIS                                                        
23. BETTY                                                           
24. BAROLINA 1                                                 
25.                                                 
26.                                                      
27. MILION DOLAR BABY                                 
28. FANTASTIX NATY CHEX                             
29. CALANDO                                                    
30. SANDOKAN
31. POPELKA
32. AURELIE
33. VANILKA
34. MOŘSKÝ TYGR
35. SIMONA 4 (KJ0D41)
36. CORRIDOR-S (KJ0ESK)
37. TOZAN (KJ0VFM)
38. CALIOPE Z (KJ0TH7)
39. YELLOW BOY (KJ0KPI)
40. PARABELLA (KJ0TC6)
41. MEDEA
42. MARUŠKA
43. MERIDA WALECZNA
44. TORNÁDO
45. SAMBA-H
46. SOFIA-H
47. SPECTACOLO (KJ0SHL)
48. FIN
49. HAK
50.               KVĚTA                    
51. DENNY
52. KRÁSKA
53. ROSE
54.    VALERO (KJ0TBB)
55. REALLY FAST
56. ROMEK
57. JULČA
58. ZAIARA
59. LANDY
60. ČESTORM
61. ESTY
62. NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1)
63. MISSI
64. MOLJUN
65. LATIMER
66. ENNIE
67. TOPIK
68. INEZ R.S.
69. ENGI
70. DIMENZA
71. HARRY
72.                 DERECK                         
73. SULEJKA
74. LOTREK (KJ0BA7)
75. FLÉR
76. SUNNY DAY
77.   NIESMIALY
78. KARIS
79. LUNETA
80. LADY
81. ŽILIETA
82. DEILA (KJ0TWL)
83. APRÍL OBROCKÝ (KJ09OC)
84. JON (KJ0P09)
85. BLACK ANGEL (KJ0L9G)
86. PLAMKA (KJ0VKD)
87. PRINCEZNA 16 (KJ0U2K)
88. MOHYKÁN 4 (KJ0VZ3)
89. PRETORIA SAFIAN (OS) (KJ0VZ2)
90. PIPINA (KJ0UMP)
91. KAMPAJERO (KJ0UOL)
92. GUNIA (KJ0VIX)
93. KULIČKA
94. TONY 2 (KJ0BDS)
95. SNUPPY PERMONÍK
96. SARAN
97. SALLY
98. ANGLICKÁ KRÁLOVNA
99. KETTY
100. CHIARA
101. YONAS ART
102. MEGGY
103. DENBEETH (KJ0VPY)
104.  
105.  
106.  
107.  
108.  
109.  
110.  
111.  
112.  
113.  
114.  
115.  
116.  
117.  
118.  
119.  
120.  
121.  
122.  
123.  
124.  
125.  
126.  
127.  
128.  
129.  
130.  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 


TOPlist